Víme, jaké pánské košile letos letí

Víme, jaké pánské košile letos letí

Patříte mezi hrdé nositele pánských košilí, bez kterých nedáte ani ránu? Chcete nosit to nejlepší, co vám nové trendy mohou nabídnout? Nahlédněte společně s námi pod pokličku trendů a zjistěte, jaké košile se letos budou nosit nejvíc.

Syté a pastelové barvy

Pánské košile 2018 jsou po stránce barev skutečně pestré. Nejvíce bude hrát prim barva citrónová, smaragdová, červená, oranžová, olivová, žlutá, metalické odstíny, neonové barvy a pochopitelně všechny odstíny modré. Stálicí zůstává rovněž bílá. Kromě toho vede i stále aktuální a nepřehlédnutelný color blocking.

Grafika a lákavé potisky

Jednobarevné pánské košile bez ozdob by po čase jistě znamenaly nudu, proto módní návrháři nešetřili zajímavými potisky. Vybrat si můžete z mnoha abstraktních, grafických, havajských či geometrických vzorů. Postrádat nebudete ani květinový potisk, stejně jako motivy zvířat, v nichž nejvíce dominují ptáci. Kromě tradičních motivů se na pánských košilích objeví i potisky v uměleckém duchu nebo třeba také portréty.,

Materiály a poutavé ozdoby

Kromě klasických materiálů použili návrháři i džínsovinu, samet, satén, flanel, žeržej, hedvábí, šifon, lehké, lesklé či průsvitné materiály. Trendy jsou rovněž příjemně zkombinované materiály, například džínsovina s kůží. Zapomenuto nebylo ani na ozdoby, které košilím dodají švih. V letošní sezóně se tak setkáte s různě zdobenými límci, kapsami i manžetami.

Pokud chcete v pánské košili skutečně zaujmout, pomohou vám dvě rady. Odborníci totiž radí využít buďto kontrastu barev nebo se naopak snažit sladit outfit tzv. tón v tónu.

Nejlepší radou je však vybrat si košili podle vaší momentální nálady a chuti.

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *