Letní pánská trička 2018: Barvy, proužky, barvy

Je radost vidět, když muži v ulicích nesplývají do jednoho černého nebo šedého pruhu… Ano, pánové, postupně se učíte nosit barevná trička. A je to dobře, protože živé a veselé barvy jsou právě v létě 2018 trendy. Ještě nemáte tričko na léto s krátkým rukávem, které bude vaše nejoblíbenější? Pak čtěte dál!

Modrá barva mužům sluší

Modrá barva je vysoce módní záležitostí léta 2018, proto byste měli mít alespoň jeden kousek v této tradičně mužské barvě. Pánské módní polo tričko od značky Glo Story je zdobené bílým límečkem, který nechá vyniknout vaší opálené pleti. Kombinujte s džínovými kraťasy, jednobarevnými šortkami nebo plátěnými kalhotami světlé barvy.

Pánské pruhované tričko

Proužky jsou skutečným hitem letošního léta 2018 a vlastně k prázdninové náladě neodmyslitelně patří. Evokují nám vodu, slunce, odpočinek i dobrodružství. Modrobílá kombinace proužků je klasikou, která má svůj styl. Toto tričko od oblíbené značky Patrol kombinujte s džínovými nebo bílými kraťasy. Model skvěle doplní slaměný klobouk.

Muži se růžové nebojí!

Růžová je barva léta 2018 a nechybí ani na pánských tričkách. Toto polo tričko je zdobeno módními výšivkami a obléknout ho můžete k džínovým kraťasům nebo jiným jednobarevným šortkám. Stejně tak bude skvěle ladit se světlými plátěnými kalhotami.

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *