Co se k čemu hodí, aneb nemám co na sebe


I přesto strávíme před skříní moře času, než vyjdeme z bytu, se stihneme třikrát převléct, až konečně najdeme to pravé. Když už si vybereme oblečení, odkrývá se další problém, které šperky k tomu doladit.

02.08.2018
Nemám co na sebe. Klasický problém, který většina žen řeší dnes a denně. Skříň přitom přetéká nejrůznějšími druhy oblečení, které naskýtají miliony druhů stylových kombinací.

Šperky Swarowski

Luxusní a široký výběr nám nabízí ​ šperky swarovsky ​. Vybrat se zde dá na každou událost od plesů, přes běžný den v práci, ve škole či na rande.

Náhrdelníky

Plesová sezóna je ještě sice daleko, ale ​náhrdelníky Swarovski můžete ke svým koktejlkám či robám vybírat už teď. Zde platí jedno pravidlo, méně někdy znamená více. Pokud máte nádherné šaty, nazdobené různými kamínky a jinými zajímavými aplikacemi, je třeba zvolit jednodušší šperk, aby se na Vás tyto dva kusy nebily. Pokud máte šaty bez výstřihu, dají se doplnit jen ​ náramkem ​ ve stejné barvě či stylu a tím celkový vzhled doladit. Naopak pokud máte obyčejné, jednoduché šaty, je třeba je doplnit o výraznější šperk, se kterým se stanete hvězdou večera.

Většina nás nemá ráno před prací nebo školou čas fintit se. Zde se naskýtají dvě možnosti, buď si oblečení a šperky nachystáme už večer anebo zvolíme šperk, který třeba ani nemusíme sundávat a hodí se úplně ke všemu, přes mikinu, po sako. I v této oblasti nejste v možnosti výběru omezeni. Obyčejné řetízky s barevným nebo čirým kamínkem různého tvaru nebo lehce zdobený řetízek bez přívěsku. Tyto šperky sice nebudou působit nikterak honosně, za to čistě, jemně a zaujmete s nimi mnohdy více, než velkým přezdobeným náhrdelníkem či jiným doplňkem.

Vybírejte, dolaďujte a otiskněte svou osobnosti ve svém vzhledu, jelikož originalita se cení.

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *