Pánské kraťasy 2018: Jaké jsou v kurzu?

Pánské kraťasy 2018: Jaké jsou v kurzu?

Do chladnějšího podzimu se jistě pár teplých dnů objeví, a pokud se u vás šortky nachází na stupnici vítězů, dozajista si je s radostí ještě oblečete. Víte ale, jaké typy pánských šortek jsou na top pozicích?

Pryč jsou doby, kdy se pánské kraťasy nosily výhradně v prostorách pláží a koupališť. Současná móda diktuje naprosto volný styl, proto snad už nikoho nepřekvapí, když i na formálnější příležitosti dorazíte ve stylových šortkách. Důležité je ale vědět, jaké šortky vybrat.

Krátké modely

V současných trendech se hojně objevují krátké modely šortek, které si s přehledem můžete dovolit pro spoustu příležitostí. A takové jednobarevné šortky v mírnějších barvách budou naprostou jedničkou.

Mladistvý styl

Mezi trendy se dravě probojoval i mladistvý styl šortek, jež srší barvami a vlastní jednoduchý střih.

Ležérní styl

Horkými favority jsou maximálně komfortní a neformální pánské šortky ležérního stylu, který si jednoduše zamilujete.

Denim šortky

Jak je vidět, džínovina snad nikdy nevyjde z módy, jelikož i v pánských šortkách dostává zelenou. Tuto sezónu letí klasika, ale také džínovina doplněna další vrstvou v odlišných barvách a materiálech. To umožňuje snadnější kombinování s jinými prvky.

Pruhované šortky

V letošních trendech se znovu objevují i pruhy, které se každoročně těší z nemalé popularity. Volbou pak mohou být klasické šortky s námořnickými pruhy v barvách bílé a modré, ale i odvážnější barevné varianty či vertikální pruhy.

Maskáčový potisk

Letošním pánským šortkám nelze odpárat ani maskáčový potisk, který se na nich ve velké míře objevuje. Stylisti však radí, nestylizovat se svým outfitem do role vojáka, ale naopak dodat celku osobitý nádech bez dalších army prvků.

Šortky s výšivkami

Mezi top trendy se pak řadí i pánské kraťasy obohacené výšivkami, které mohou mít spoustu podob. Nejvíce však dominují zejména zvířecí a přírodní motivy

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *