Přehlídka módních kabelek podzim/zima 2018

Jste zvědavá, jaké trendy v dámských kabelkách nám pro tentokrát naservírovala návrhářská esa? Pak vás nebudeme napínat a představíme vám ty nejzajímavější kousky letošní sezóny. Co vás tedy kromě klasických kabelek určitě nemine?

Barevně bohaté kabelky

Vedle klasické černé a bílé se v seznamu horkých trendu objevuje čokoládová, béžová, šedá, žlutá, modrá, smaragdově zelená, vínová, fialová i hořčicová barva. Hitem je i kontrastní kombinace barev. V nové sezóně pak velice uchvátíte tím, pokud zvolíte kabelku i obuv v odlišných barvách.

Kabelky s kožešinou

Horkým trendem jsou bezesporu dámské kabelky opatřeny kožešinou, a to v různých délkách. Pokud chcete nosit něco elegantního, luxusního a drahého, módní návrháři doporučují právě tento kousek.

Kabelky z hadí kůže

Replika hadí kůže je in už po mnoho sezón a jinak tomu není ani letos. Kabelky s hadím vzorem můžete pořídit v jakémkoli stylu i barvě. Jejich nesmírnou výhodou je, že jsou elegantní, ženské a zkrátka šik.

Kožené kabelky

Chybět nesmí ani kožené kabelky. Moderní budou jak kabelky z pravé kůže, její imitace, tak i lesklé lakované kůže.

Textilní kabelky

Vedle zmíněných trendů budou frčet také kabelky vyrobené z měkkých tkanin nebo ze sametových materiálů, jako je nubuk či semiš.

Zdobené kabelky

Vysoký důraz je kladen na kultivovanost a kreativitu, která je vyjádřená nejčastěji kamínky, cvočky, dekorativními prvky, výšivkami a zajímavou texturou nášivek. Někteří návrháři pak zvolili kontrastní kombinaci různých materiálů.

Tašky s potisky

Pestrou nabídku naleznete i v oblasti potisků. Dostupné jsou kabelky se zvířecími, geometrickými, grafickými i květinovými potisky.

Jedinečné kabelky

V hromadě módních trendů naleznete i takové, které jsou něčím jiné a originální. Mezi ně patří třeba kabelky v podobě knihy, kytary a třeba i lampy.

Lékařské tašky

Kombinace mužským a dámských prvků včetně elegantních detailů, to jsou přesně tašky v doktorském stylu. Kromě klasiky pak mnozí návrháři používají ozdobu v podobě třpytivých kamínků a jemných aplikací.

Bowlingové tašky

Tyto kabelky charakteristického tvaru patří mezi největší trendy letoška. Stylové budou jak ve sportovním, tak i v elegantním provedení.

Miniaturní kabelky

Pro mnoho žen jsou tyto mini kabelky sice nepraktické, ale nutno uznat že jsou roztomilé a zajímavé.

Psaníčka

Psaníčka jsou malá a ideální na nošení. V letošní sezóně se hojně objevují zdobená, potištěná i pestrobarevná. Vzhledem k jejich vzhledu jsou vhodné ke slavnostním příležitostem i běžnému nošení.

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *