Ozdobte své nožky designovým řetízkem

07.09.2018
Chcete se vymanit z monotónnosti klasických šperků a ráda byste své okolí překvapila něčím novým? Vyzkoušejte třeba řetízek na nohy, který se v poslední době stává čím dál víc populární. Jak taková šperková vychytávka vlastně vypadá a jak a s čím jí nosit? To vše se dozvíte právě v tomto článku.

Vkusná ozdoba bere módní svět útokem

Řetízek na nohy v poslední době zažívá opravdový boom a jednoznačně patří k ozdobám, které dodají jiskru vašemu celku. Tento stylový šperk si oblíbily nejen módní blogerky, ale i řada celebrit – Vanessa Hudgens, Rihanna nebo třeba i Lindsay Lohan.

Šperk mnoha tváří

Řada jednoduchých, univerzálních, ale i provokativních designů je zkrátka samozřejmostí. Nechybí ani doplňkové ozdoby v podobě korálků či přívěsků. Své nožky můžete ozdobit různě barevnými řetízky – stříbrnými, zlatými, měděnými, černými i červenými.

S čím tuto ozdobu nosit?

Nekonvenční šperk má tu výhodu, že se hodí prakticky k čemukoli. Můžete ho nosit například přes džíny, punčochy, legíny, ale i na holé nohy, tedy k sukním, šatům i šortkám. Tuto sexy alternativu obvyklých šperků lze tedy využít téměř k jakýmkoli příležitostem. A jak se tento šperkový hit vlastně aplikuje? Některé kousky se připínají okolo pasu, jiné třeba na spodní prádlo a další se nosí prostřednictvím podvazku.

Vyrobte si svůj vlastní řetízek

Zaujala vás tato ozdoba natolik, že byste si ji ráda pořídila? Pak si ji s trochou kreativity můžete vytvořit klidně i doma a to zcela podle vašich představ.

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *