Chcete si zpestřit každý váš outfit? Vyzkoušejte ozdobné límce

Ráda byste našla doplněk, který bude báječně korespondovat s vaším elegantním, ležérním i sportovním oblečením? Pak určitě vyzkoušejte ozdobné límečky, které si podmanily už mnoho žen. Poradíme, jak tuto trendy záležitost nosit.

Aby byl váš outfit dokonalý, potřebujete módní doplňky. Správná dáma neudělá krok bez kvalitní kabelky, jež ladí se zbytkem jejího oblečení a zejména bot. K tomu ještě sluneční brýle a další doplňky pro ženy, jako jsou například náušnice, šátek, náramek… Hrajte si s detaily, které podtrhnou vaši osobnost.
Ani pánové by módní doplňky neměli podceňovat. Stačí málo – správně zvolené sluneční brýle, vkusná kravata, klobouk, co má styl. A rázem je z vás pravý g Ozdobné límce jsou takovou „celebritou“ v módním prostředí. Za krátkou dobu si získaly nebývalou popularitu u žen po celém světě, často se o nich píše v módních magazínech, blogerky je začleňují do svých inspirujících outfitů a objevují se i na přehlídkových molech. Tyto poměrně miniaturní módní doplňky si velkou přízeň získaly díky tomu, že nenuceným způsobem osvěží téměř jakýkoli outfit a utvoří nenapodobitelný styl. Navíc jsou s oblečením snadno kombinovatelné. Na výběr je spousta barevných variant, velikostí a tvarů, které mohou být vyrobené z různých materiálů. Řada límečků je doplněna atraktivním zdobením v podobě cvočků, glitrů, perel, kamínků i korálků. S čím je vlastně můžete nosit?ntleman, za kterým se každá žena otočí.

 

K dámským šatům

 

 

Ozdobné límce perfektně ladí k jakýmkoli dámským šatům, což se na první pohled jeví bláznivě, ale výsledek je většinou naprosto bezchybný. Přídavný límeček totiž v tuto chvíli poslouží jako náhrada za náhrdelník. Zvolit k nim můžete límečky z hedvábí i krajky. Vyhýbat se nemusíte ani límečkům s elegantními nebo hravými ozdobami. Ideální jsou rovněž řetízkové límce ve zlatě a stříbře. Nejlépe pak vyniknou v případě, kdy zvolíte dámské šaty bez ramínek.

 

K dámským topům a tričkům

Ozdobné límce perfektně ladí k jakýmkoli dámským šatům, což se na první pohled jeví bláznivě, ale výsledek je většinou naprosto bezchybný. Přídavný límeček totiž v tuto chvíli poslouží jako náhrada za náhrdelník. Zvolit k nim můžete límečky z hedvábí i krajky. Vyhýbat se nemusíte ani límečkům s elegantními nebo hravými ozdobami. Ideální jsou rovněž řetízkové límce ve zlatě a stříbře.Nevíte, čím ozvláštnit své topy nebo dámská trička? Zkuste třeba právě ozdobné límce, které budou tou pravou volbou. Zvolit můžete výraznější látkové límečky s glitry, cvočky, flitry, korálky, dále jednobarevné i potištěné kousky nebo varianty ve formě řetízku. Vždy tyto doplňky vybírejte podle stylu vašeho vršku, abyste docílila co nejdokonalejší kombinace.Nejlépe pak vyniknou v případě, kdy zvolíte dámské šaty bez ramínek.

 

K dámským mikinám

Ozdobnými límečky můžete zpestřit i své dámské mikiny. Ovšem zde je zapotřebí být trochu opatrnější. Extravaganci a extrémům se v tomto případě spíše vyhněte a raději slaďte vaší mikinu s jednobarevným límcem s minimem ozdob.

K dámským svetrům

Horký hit sezóny užijete i s dámskými svetry, přičemž získáte naprosto úchvatný výsledek. K jakémukoli svetru se budou hodit límce v řetízkové formě. Pokud zvolíte jednobarevný dámský svetr, bude vhodným doplňkem vzorovaný límec s ozdobnými prvky. V opačném případě, kdy sáhnete po pestrobarevném svetříku, přizvěte jednobarevný límec v tlumených barvách, případně s podobným vzorováním, jako má váš svetr.

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *