Tipy, jak být na pláži dokonalá

Jako každá žena se chcete líbit, vypadat dokonale a to pokud možno kdykoli a kdekoli. Výjimku netvoří ani prostory koupališť nebo pláží, kde chcete rovněž svým lookem oslnit. Jak ale na to?

Základ pro dokonalý vzhled

Chcete-li u vody zaujmout, musíte začít nejprve samotným základem, bez kterého by váš perfektní vzhled utrpěl značnou újmu. Prvně si nezapomeňte oholit svá třísla, nohy i podpaží. Svým nehtům na nohou i rukou dopřejte péči a obohaťte je svěžím lakem na nehty. Chybět nesmí ani lehký a voděodolný make-up. Pokud nechcete v davu bronzově opálených slečen vypadat jak bledule, použijte samoopalovací krém. Pozornost věnujte i svým vlasům, které upravte třeba do ležérního drdolu, culíku nebo beachových vln. Jakmile máte tohle vše v malíku, můžete přistoupit dál a to k vyladění outfitu, ve kterém se budete chtít u vody promenádovat.

Tip: Schází vám tip na voděodolný plážový make-up? Zkuste se inspirovat videem od expertky v oblasti líčení Michelle Phan.

V hlavní roli hrají… dámské plavky
Pro to, aby váš vzhled byl bezchybný, je zapotřebí vybrat padnoucí dámské plavky, od jejichž barvy se pak bude odvíjet výběr plážových doplňků. Rozhodně se nebojte svěžích barev a potisků, jež jsou letos žádoucí. Pozor však na střihy, kterým věnujte značnou pozornost.

Podmanivě nakombinované barvy

Barvu plážových nezbytností vybírejte podle barvy svých plavek. Váš kompletní outfit buď může být stejnobarevný, kontrastní, nebo si můžete s jednotlivými odstíny barev pohrát a vše sladit tzv. tón v tónu. Fantasticky pak kupříkladu vypadá kombinace hnědých plavek, módních doplňků ve zlatavých, krémových či černých odstínech a make-up složený z lehkého make-upu, bronzeru, nude či meruňkových barev.

 

Doplňky, na kterých váš vzhled závisí

K plážovým hadříkům vybírejte módní doplňky (třeba inspirované přírodou) v jednoduchém provedení. Nezapomeňte na sluneční brýle, hodící se k vaší tváři, jemné řetízky, výraznější náramky a náušnice, působivou pokrývku hlavy, zajímavou maxi kabelku, stylové žabky či sandálky, kaftan anebo plážové šaty. Stejně barevně slaďte i další nezbytnosti, například osušky.

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *