Projasněte ulice v neonových barvách

Jsou zářivé, žádané a módní, jako nikdy předtím. Ačkoli bravurně zvládnou okořenit téměř každý outfit, řada žen se jich obává a neotevře jim dveře do svého šatníku. A o čem je vlastně řeč? O neonových barvách, které se letos drží na špici módních trendů. A pokud nevíte, jak takové barvičky nosit, podívejte se na našich pět tipů, s kterými rozzáříte šeď ulic.

Začněte nejprve u doplňků

Nejjednodušším a nenásilným, přesto efektivním způsobem, jak dostat neonové barvy do „hry“, jsou bezpochyby doplňky. Díky nim nebude váš outfit extravagantní, přesto získá pořádnou šťávu. Zvolit si můžete třeba neonové šátky, pásky, boty, kabelky či šperky. Pak už je jen nezapomeňte správně nakombinovat s ostatními kousky.

Sečtěte neonky s neutrálními barvami

Pokud chcete v neonových barvách vypadat úchvatně, musíte se je naučit správně kombinovat s jinými doplňky a oblečením. Tyto šťavnaté barvičky třeba smíchejte s neutrálními barvami ve světlých odstínech. Tímto způsobem vytvoříte odvážný, přesto relativně umírněný vzhled.

Zvolte méně výrazné neonové barvy

Naopak můžete zvolit méně syté a nevýrazné odstíny neonových barev, které spojíte s odvážnějším oblečením a doplňky. Tento způsob ocení zejména ty ženy, které po neonových barvách touží, ale klasika je pro ně až příliš extravagantní.

Využijte kontrastu

Černá a neonová barva jsou v barevném světě úplným protikladem. Když je ale nakombinujete dohromady, fungují zcela na jedničku. Z jejich spojení totiž vzniká dokonalá, fantastická a odvážná kombinace, které si ostatní jistě všimnou. A věřte, že v tomto kontrastu budete nesmírně sexy.

Využijte trendu color blocking

Naším posledním tipem není nic jiného než každoročně opěvovaný color blocking, kterého docílíte tak, že spárujete jeden neonový kousek s jiným. Tento tip je ideální zejména pro ty, které zbožňují odvážné a elegantní kombinace zároveň.

Rada na závěr: Neonové barvy zvládnou perfektně zvýraznit váš styl, ovšem bohužel to samé dělají i s vašimi problémovými partiemi. Proto pokud máte například objemnější stehna a zadeček, zato výstavní hrudník, vyhýbejte se kraťasům či sukním v neonových barvách (raději se přikloňte k tmavší barvě) a jako vršek zvolte právě neonový dámský top.

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *