Nevíte, jak ozvláštnit svůj styl? Zkuste vzorované legíny!

 Nevíte, jak ozvláštnit svůj styl? Zkuste vzorované legíny!

Dámské legíny s potiskem patří po mnoho sezón k absolutním trendům a v současnosti tomu není jinak. Proto pokud chcete jít s dobou, rozhodně by vám neměly v šatníku chybět. Jak je ale nosit, abyste v nich za každých okolností zazářila? Poradíme.

 

Trend, který si hned oblíbíte

Potištěné dámské legíny si vás kromě komfortu získají svou pestrostí, která je dána nepřeberným množstvím zajímavých potisků. Setkat se můžete s jemnými vzory, jako jsou třeba drobné puntíky, pruhy nebo batika, ale i s odvážnými modely, které jsou ozdobené ornamenty, květinami, grafikou i zvířecími motivy. Aktuální trendy ovšem slibují, že ať zvolíte jakýkoli potisk, vždy s ním zazáříte.

 

Začínáme s nošením vzorovaných legín

Jestliže vás vzorované dámské legíny zaujaly a chystáte si z nabídky nějaký hravý kousek pořídit, pak jistě oceníte několik našich tipů, které se týkají jak jejich výběru, tak i nošení. Níže pak naleznete dva tipy na úžasné outfity.

  1. Pokud jste nikdy předtím takovéto legíny nenosila, bude nejsnazší začít s konzervativními modely, které mají jemné detaily. Postupně, až si na nový styl zvyknete, můžete vyzkoušet i extravaganci.
  2.  Vždy raději volte délku legín až ke kotníkům, která je daleko lichotivější.
  3. Zamyslete se nad daným vzorem a ujistěte se, že vaší postavě bude skutečně slušet. Pokud si nejste jistá, poohlédněte se po jiných legínách. Rovněž je vybírejte s ohledem na barevné složení vašeho šatníku.
  4. Pokud nechcete způsobit módní poprask, volte k nim pokaždé neutrálně barevné, nijak zvlášť ozdobené a zároveň ladící oblečení. To samé více méně platí i v případě módních doplňků.
  5. Při výběru módních vršků myslete na to, že legíny nejsou kalhoty, tudíž by alespoň část zadečku měla být překrytá topem.
  6. Máte kypřejší zadeček, boky i stehna? Pak potištěné legíny spárujte s delším topem v tmavší barvě.
  7. Noste k nim obuv s alespoň minimálním podpatkem či klínkem.
  8. Když si vzorované legíny obléknete, musíte se v nich cítit jistě, což platí i u ostatních trendů. Lidé kolem vás totiž vycítí, zda se v oblečení cítíte dobře či nikoli.

 

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *