Jaké svetříky nám nadiktovala módní mola?

V těchto dnech už pomalu odkládáme lehké topy, které vyměňujeme za teplejší kousky. Nejlepší volbou do tohoto nevlídného počasí je hřejivý svetřík, který osvěží váš celkový outfit. Inspirujte se žhavými trendy a ozvláštněte si tak svou podzimní garderóbu.

Rozmanité barevné tóny a poutavé vzory

Kolekce dámských svetrů jsou plné fantastických kousků, které vás na první pohled zaujmou. Díky úžasné fantazii světových designérů se setkáváme s řadou extravagantních i tradičních modelů. Dámské svetry pro tuto sezónu jsou rozmanité i po stránce barev, kde dominuje černá, šedá, béžová, bílá, vínová, modrá, pastelové odstíny a živé barvy sezóny, jako je smaragdová, fialová i červená. V módě jsou i kombinace kontrastních barev, zvláště pak červené a černé, černé a bílé.

Horkým trendem jsou též dámské svetry s pruhovaným a zvířecím potiskem. Někteří designéři nabízejí i zajímavé modely s legračními kresbami a nápisy.

Kombinované modely

Nesmírně populární jsou svetry nakombinované z několika materiálů. Návrháři hojně používají vlněné tkaniny s kůží, semiší a vytváří jak jedinečné modely. Velice oblíbené je i peří a třásně.

Mohérové svetry

Lahůdkou v podzimně-zimních kolekcích jsou i mohérové svetry. Mohér mimochodem pro letošek patří k absolutním špičkám mezi materiály.

Svetrové šaty

Na top příčce aktuálních trendů se umístily i svetrové šaty různých délek a stylů. Tyto modely je ideální kombinovat s dlouhými sukněmi, kalhotami, legínami či punčochami.

Slušivé kardigany

I kardigany zaujímají své stálé místo v nových kolekcích. Nejvíce atraktivní jsou především kardigany s véčkovým či jednoduchým výstřihem.

Svetry originálních designů

Letošní design dámských svetrů je až neskutečně bohatý. Vedle zmíněných trendů jsou in svetry s vysokými a objemnými límci i vycpanými rameny. Pestrá je i nabídka střihů, kde se setkáváme s různě oříznutými či jinak řešenými rukávy.

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *