Hit letoška: Modely inspirované mužským šatníkem

02.09.2018
Dámské oblečení ovlivněné mužskými prvky je v módním světě naprostou stálicí a svou popularitu si drží téměř v každé sezóně. Letos tomu není nijak a boyfriend styl je opět samozřejmostí. Největším hitem se ale momentálně staly typicky pánské materiály, z nichž jsou vyrobené lákavé kousky. Pojďte se s tímto atraktivním trendem blíže seznámit

Působivě dozdobené tkaniny

Ještě než se pustíme na průzkum konkrétních pánských vzorů, se kterými se letos určitě setkáme, je třeba zmínit, že velkým trendem jsou materiály doplněné rozličnými ozdobami. Patří mezi ně třeba peří, výraznější límce, pletené materiály a v neposlední řadě i jiné textilie.

V letošních kolekcích se hojně objevují kárované látky, které se těší z nemalého zájmu. V nabídce je spousta barevných provedení. Zaručeně pak nezklamete, pokud zvolíte dámskou bundu či kabát právě v tomto vzoru.

Proužek propojený s materiálem na obleky

Nesmírně populární je design utvořený z pruhovaných materiálů v kombinaci s materiálem, jež je typický pro pánské obleky. Materiál je používán nejen na šaty, dámské bundy či kabáty, ale i pro ultrakrátké šortky. Klasikou je pak tmavě modrá a černá barva materiálu.

Módní vzor „dogstooth“ je zpět

Potisk tzv. dogstooth patří mezi lahůdky nového módního období. Módní designéři doporučují smíchat jej s jednobarevnými kousky oblečení, kožešinovými modely nebo látkami s flitry. Poutává je nejen klasika v podobě černo-bílé, ale i modro-černé a černo-červené verzi.

Tvíd prostě nesmí chybět

Opomenout nesmíme ani vícebarevný tvíd v keprové vazbě, jenž patří mezi trendy materiály, které by letos na ženách neměly chybět.

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *