Dámské i pánské šortky s důrazem na eleganci a pohodlí

Dámské šortky, pánské kraťasy – aneb nejoblíbenější oblečení na léto

Móda se vyvíjí neúprosným tempem a každý, kdo sleduje módní trendy, si dnes a denně pokládá otázku: „Jak se co nejlépe obléci na léto?“ Letní oblečení by mělo především vyniknout šarmem, sexy dojmem a hodně velký důraz je také kladen na pohodlí. Příkladem mohou být dámské kalhoty, které musí na ženské postavně dokonale vyniknout, ale také i šortky, na které jsou kladeny stejné nároky.

Dámské šortky – s důrazem na šarm

Dámské šortky jsou pečlivě vybírány především pro svůj střih, barevnost, velikost či délku. Mohou se stát zajímavým prvkem uceleného ženského půvabu, kdy vyniknou především hýždě a nohy. Nejlepší pak budou šortky, které naší postavě dodají víc než pouhý díl oblečení, ale poskytnou nám svěží a mladistvý vzhled.
Kraťasy by měli být především pohodlné, jelikož jde o oblečení, které jsou volbou číslo jedna pro různé druhy sportovních a volnočasových aktivit.
Módním hitem této sezóny jsou pak především šortky, které evokující přirozenou krásu ženy. Ať již se jedná o krátké šortky, které poodhalí krásu dlouhých noh, nebo šortky sportovnějšího charakteru, které vkusně splynou s ženskými křivkami.

Pánské šortky- sportovní i elegantní

Nemysleme si, že jen ženy přemýšlí o tom, jak co nejlépe v létě vypadat. Co se pánské módy týče, pak jsou pánové vskutku náročnými zákazníky. Při samotném výběru jsou pro ně nejdůležitější parametry pohodlí, praktičnost a jednoduchost s určitým nádechem mužnosti a elegance. Žádný muž si na sebe neoblékne šortky, které jsou natřásané různě zakřivené s přebíjejícími pestrými barvami. Velmi oblíbené jsou pak riflové kraťasy, které jsou univerzální volbou spodního outfitu pro jakoukoliv příležitost.
Pro méně formální záležitosti jsou v hodné bermudy a mírně kratší šortky s velmi živými energickými barvami. Tyto kraťasy jsou jak stvořené na dovolenou u moře.
Jak již bylo zmíněno pánové nejvíce ocení šortky, které vzbuzují spíše dojem jednoduchosti. Musí být praktické se spoustou kapes, jelikož nenosí kabelky, a tak jsou kapsy více méně vždy k užitku.

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *